Contact

Bergsingelkerk
Bergsingel 150
3037 GM Rotterdam
tel. 010-465 7019

BMVier
Burgemeester Meineszstraat 4
3022 XE Rotterdam
tel. 010-476 7845

Predikanten

BMVier
ds Katinka Broos
email: kwbroos@xs4all.nl

Bergsingelkerk
vacature

Pastoraal Werker (Interim Predikant)

Aad van Endhoven
email: a.van.endhoven@outlook.com

Jeugdwerker

Vacature

Kerkenraad

Marian Luijkenaar Francken (Scriba)
email: marian.lfr@ziggo.nl

Diaconie

Marlies van Doorn-van den Heuvel (Secretaris)
email: vandoorn.marlies@gmail.com

College van Kerkrentmeesters

Fabian Vormeer (Secretaris)
email: fabianvormeer@hotmail.com

Organisten

Edwin Vooijs, Bergsingelkerk
email: info@edwinvooijs.com

Kees van Goeverden, BMVier
email: C.D.vanGoeverden@tudelft.nl

Kindernevendienst

Jan Steven Nottelman,
email: jsnottelman@hotmail.com

Bezoekgroep 75+

Annemarie van Zessen
email: annemarie@van66.nl

Redactie Mare

Marian Luijkenaar Francken (eindredactie)
Marijke Enzlin (contactpersoon)
email: mare@bergsingelkerk-bmvier.nl

Voorgangersrooster

Marijke Enzlin
email: p.m.enzlin@hetnet.nl

Coördinatie gebruik en verhuur ruimten Bergsingelkerk

Bert en Wil van Namen
email: hnamen@upcmail.nl

Coördinatie gebruik en verhuur ruimten BMVier

Wim van Duin
email: wgvduin@hetnet.nl

Onderhoud Bergsingelkerk

Daan Quak
email: adendquak@live.nl

Webredactie

Christiaan van Krimpen (eindredacteur)
email: cvankrimpenpl@yahoo.com

Marijke Enzlin
email: p.m.enzlin@hetnet.nl

Webmaster

Sticky Pixels
email: webmaster@gereformeerdekerkterotterdam.nl

Kerkelijk Bureau

Corrie Langerak
Bergsingel 150
3037 GM Rotterdam
tel. 010-466 0378
email: gereformeerdekerkterotterdam@kpnmail.nl
Het Kerkelijk Bureau is geopend op maandag van 14.30 tot 16.00 uur.

Bankrekeningen

Bergsingelkerk
Ger. Kerk te Rotterdam Centrum
NL61 INGB 0000 0188 07

BMVier
Ger. Kerk te Rotterdam Delfshaven
NL91 INGB 0000 0640 51

Contactformulier

Meer weten over de Bergsingelkerk en/of BM Vier? Gebruik onderstaand contactformulier. Er wordt dan zo spoedig mogelijk contact met u opgenomen.
Graag tenminste de velden gemarkeerd met * invullen.