Lampionnenoptocht weer een succes!
Op Kerstavond slingerde een lange stoet met kinderen en ouders door Rotterdam-Noord. De lampionnenoptocht eindigde bij de levende kerststal in de Bergsingelkerk. Daar was een ‘Sing Along Christmas Carols’ gaande en speelde het Koker Kwintet onder leiding van Bert van Bommel.
De optocht begon bij de Opstandingskerk en de verhalenverteller (Bram Robbertsen van Goud op Zondag) vertelde het kerstverhaal. Ook liepen er herders mee. Onderweg kwam de stoet langs de Drie Koningen en Herodes.
Tekst gaat verder onder de foto’s.

De Drie Koningen onderweg. Foto’s: Johannes Odé.

Koker Kwintet.

De optocht eindigde in de Bergsingelkerk.
Na de vondst van het kindje Jezus eindigde de lampionnenoptocht met chocomel en broodjes knakworst voor de kinderen en versgemaakte soep voor volwassenen. Tijdens de optocht werden ook opnames gemaakt die bij Open Rotterdam zijn uitgezonden. Verteller Bram Robbertsen: ”Heel veel verschillende mensen doen mee, met heel veel culturele achtergronden, religieuze achtergronden. Juist Kerst verbindt mensen met elkaar!”
(Zie de video hieronder voor het hele interview).