Kerkgemeente in Rotterdam

Bergsingelkerk BMVier

Wij heten officieel de Gereformeerde Kerk te Rotterdam. We zijn onderdeel van de Protestantse Kerk Nederland (PKN).

Ben je benieuwd naar wie wij zijn? Lees meer op de pagina ‘Over ons‘.
Wil je weten hoe een kerkdienst verloopt? Lees meer op de pagina ‘Kerkdiensten‘.
Zoek je contact met een predikant of iemand anders? Lees meer op de pagina ‘Contact‘.
Benieuwd naar alle activiteiten, zoals concerten, maaltijden of filmavonden? Kijk dan in de kalender.

Onze leden en bezoekers wonen dichtbij en verder weg. Sommigen wonen op loopafstand van de monumentale Bergsingelkerk in Rotterdam-Noord en BMVier, een multifunctioneel zalencomplex in Rotterdam-Delfshaven. Anderen wonen in omliggende wijken. Maar we hebben ook leden en bezoekers van buiten de stad. Vaak omdat zij verhuisd zijn maar zich nog steeds van harte verbonden voelen met Bergsingelkerk BMVier. Je bent van harte welkom!